Hvem skal du have fat i ?

Administrerende direktør: Jacob Niebuhr

Jacob er ejer og administrerende direktør for hele organisationen, dvs. Evald - Brasserie & Café og Zorba

Herudover er Jacob også formand for DRC - Danmarks Restauranter og Caféer.

Jacob elsker at spise tatar terrassen om sommeren, slænge sig i loungen med et godt glas vin og holde et forretningsmøde i en af båsene indenfor.

Mail: Jacob@evald.nu

 

Driftsdirektør: Jesper Dahl Niebuhr

Jesper er ejer og vores driftsdirektør, så det er også ham du vil støde på i vores restauranter.

Jesper elsker en god vin til en bøf med vores hjemmerørte bearnaise.

Jesper ved stort set alt om vin, avec og øl - så hvis du er videnstørstig, er det Jesper du skal have fat i.

Mail: Jesper@evald.nu

 

Kreativ direktør: Heidi Lambertus

Heidi er medejer og vores kreative direktør og står for alt kreativt arbejde, grafisk materiale og markedsføring i vores organisation.

Heidi elsker en god croque madame om søndagen til lidt sen morgenmad med et glas matchajuice og en kop cappucino.

Mail: Heidi@evald.nu

 

Selskabsmand: Thomas Vendelbo

Thomas er vores selskabsmand, det er ham, som du skal have fat i, hvis du skal afholde et bryllyp, surprise party, fødselsdag, jubilæum eller anden festivitas.

Det er også Thomas du skal have fat i, hvis du skal have lavet en frokostordning med din virksomhed.

Mail: Thomas@evald.nu

 

Restaurantchef: Anna Klein

Vores restaurantchef er Anna, det er oftest hende du vil møde i vores lille restaurant. 

Anna sætter pris på en god pinot noir - og nyder den gerne kold.

Mail: Anna@evald.nu

 

Køkkenchef: Jon Horskjær

Vores køkkenchef er Jon, det er oftest ham du vil møde i vores køkken.

Jon elsker at lave maden fra bunden og eksperimentere med kreative måder at skabe en menu på.

Mail: Jon@evald.nu